Movies
Ratings
917
PapillonRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 2.0
A Time to KillRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.0- A House of DynamiteRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- BossRated ★ 2.0
- Kill BoksoonRated ★ 1.0
- No Other ChoiceRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0- Bleu de ChanelRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5