Movies
Ratings
578- Good NewsRated ★ 3.0
- A House of DynamiteRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Ronny Chieng: Love to Hate ItRated ★ 4.0
- Andrew Schulz: LifeRated ★ 4.0
- 13thRated ★ 4.0
- What Jennifer DidRated ★ 2.5
- The Greatest Night in PopRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0- The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5