Movies
Ratings
786- Blossom GraduationRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
AnacondaRated ★ 1.5
Caught StealingRated ★ 4.0
MaXXXineRated ★ 2.0- A Letter to MeRated ★ 4.0
The Piano TeacherRated ★ 4.0
Louder Than BombsRated ★ 3.5
BarakaRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
DriveRated ★ 3.5- Other Side of the BoxRated ★ 3.5
LoveRated ★ 1.0
IrreversibleRated ★ 2.5
Apocalypse NowRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 2.5- The King's WardenRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0