Movies
Ratings
246
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5- Leave the World BehindRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5- My Name is Loh KiwanRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Tunnel to Summer, the Exit of GoodbyesRated ★ 3.5
The NorthmanRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5