Titles you rated
Tokyo!Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0- A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 2.5
The PianoRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5