Titles you rated
Secret(working title)Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- Someday or One DayRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Bad GuysRated ★ 3.0
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5