Movies
Ratings
603
The Shape of WaterRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
DevilRated ★ 3.0
The ThingRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 3.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
Crimson PeakRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SpliceRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 2.5
Deja VuRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.5