Movies
Ratings
163- Good NewsRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.5
The TranslatorsRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0