Movies
Ratings
1022
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
CureRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0- Full TimeRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 5.0