Movies
Ratings
822
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- Left-Handed GirlRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 2.5- The World of LoveRated ★ 4.5
- No Other ChoiceRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Viva La VidaRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
PoetryRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5