Titles you rated
The Devil All the TimeRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0