Titles you rated
Weekend at DunkirkRated ★ 4.0- Tropical MaladyRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.5
Woman in the DunesRated ★ 4.5
Sunrise: A Song of Two HumansRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Boy Meets GirlRated ★ 4.0
High and LowRated ★ 4.5
A Man EscapedRated ★ 4.0
Fail-SafeRated ★ 4.0
ElephantRated ★ 4.0
Au Hasard BalthazarRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.5
The LighthouseRated ★ 4.0
RanRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.0
Un Chien AndalouRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0