Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.0- Dark NunsRated ★ 1.5
Love LetterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 3.5
All the Long NightsRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0