Movies
Ratings
2478
ParasiteRated ★ 4.0- ScoutRated ★ 3.0
61*Rated ★ 3.0
The HustlerRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
The WaitRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 5.0
Café LumièreRated ★ 4.0
The AssassinRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 5.0
Moomins on the RivieraRated ★ 2.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 4.5
HungerRated ★ 4.5
SullyRated ★ 3.5