Titles you rated
CodaRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5