Movies
Ratings
36
The IntouchablesRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0- Swan SongRated ★ 3.0

AftersunRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0- HarbinRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5