Titles you rated
- The Great FloodRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 1.0
TangerineRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5
Lady MacbethRated ★ 1.5- Fat GirlRated ★ 2.0
The Skin I Live InRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 1.5
ThirstRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 2.5
The Flowers of WarRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 1.5
American PsychoRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Santa SangreRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.0