Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Same Kind of Different as MeRated ★ 3.0
The Case for ChristRated ★ 2.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Start-UpRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0

The Man Standing NextRated ★ 3.5- Sicilian Ghost StoryRated ★ 2.5

PersonaRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Wild Pear TreeRated ★ 3.0
I Am Not a WitchRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Christopher RobinRated ★ 3.0
AdriftRated ★ 3.5