Titles you rated
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Isle of SnakesRated ★ 3.0
The BeguiledRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.0

Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.5
All the Long NightsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0

The World of UsRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
PossessionRated ★ 3.5
Next FloorRated ★ 3.0
BeauRated ★ 3.0