Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 4.5

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
ComaRated ★ 2.0
Mile 22Rated ★ 1.0
AlliedRated ★ 3.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 2.5

Green BookRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0

Extreme JobRated ★ 3.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 2.5
LifeRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Logan LuckyRated ★ 2.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5