Series
Ratings
127
Atlanta Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Defending JacobRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
ShōgunRated ★ 4.5
ParadiseRated ★ 3.5
The Dynasty: New England PatriotsRated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 3.5
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
MaidRated ★ 5.0
Presumed InnocentRated ★ 4.0