Series
Ratings
214

UnnaturalRated ★ 4.0
Still ShiningRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 5.0
Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Shin's ProjectRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
Good PartnerRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 2.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5