Titles you rated


Beau Is AfraidRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5

ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0

The FabelmansRated ★ 4.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0

ExitRated ★ 3.5

Escape from MogadishuRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5