Movies
Ratings
119

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Better DaysRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0

Miss BaekRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0

ExitRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5

MinariRated ★ 3.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0

The HostRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
A Brand New LifeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0