Movies
Ratings
1046
A Story of YonosukeRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0

The Man Standing NextRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
An EducationRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5

The FortressRated ★ 3.5