Movies
Ratings
519
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Pauline at the BeachRated ★ 5.0

The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0

The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Emilia PerezRated ★ 2.5
It's Not MeRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 3.5
A Traveler's NeedsRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 1.5

Last SummerRated ★ 1.5
The HoldoversRated ★ 4.0

Troll FactoryRated ★ 3.5