Titles you rated

Breaking BadRated ★ 4.5
The PittRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.5
The FrogRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0