Titles you rated


IncendiesRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 3.5
House of the SeasonsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5

Past LivesRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The RainmakerRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 3.5

Perfect DaysRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5