Movies
Ratings
1733
I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 1.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 1.5
An EducationRated ★ 2.5
Made in ItalyRated ★ 1.0
DelicacyRated ★ 0.5
Into the WildRated ★ 1.0
OneginRated ★ 5.0
Happy-Go-LuckyRated ★ 3.0
For EllenRated ★ 1.0
Certain WomenRated ★ 3.0
FestivalRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
The New GirlfriendRated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 5.0

The FarewellRated ★ 5.0
세 자매Rated ★ 3.5
ValmontRated ★ 1.5
Fathers and DaughtersRated ★ 5.0
Mother and ChildRated ★ 4.5