Movies
Ratings
157
1917Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
Hunter KillerRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0

LUCK KEYRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
NomadlandRated ★ 4.5

Troll FactoryRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0