Movies
Ratings
431

#AliveRated ★ 1.0
1917Rated ★ 4.0

Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0

AshfallRated ★ 3.0

TyphoonRated ★ 2.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
The HustleRated ★ 2.5

Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0

MoneyRated ★ 2.0
Long ShotRated ★ 4.0
RampantRated ★ 0.5

ExitRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.0

UnstoppableRated ★ 1.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 3.0
Can You Ever Forgive Me?Rated ★ 3.0