Movies
Ratings
450
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
PossessionRated ★ 4.0
Pierrot le FouRated ★ 4.0

The Truth BeneathRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5

MotherRated ★ 4.0

ThirstRated ★ 4.5

No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0

Murder ReportRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
VideodromeRated ★ 3.5
Reality+Rated ★ 3.5