Movies
Ratings
291
The ReaderRated ★ 5.0
I WishRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 4.0

Moonlit WinterRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 3.5

Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5

Escape from MogadishuRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5

Decision to LeaveRated ★ 4.0

BrokerRated ★ 3.5
Every Day A Good DayRated ★ 4.0
Family AffairRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 4.0

ExitRated ★ 4.0

HereditaryRated ★ 2.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5