Titles you rated


The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 4.0
The FacultyRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
I Am MotherRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0

Secret ZooRated ★ 1.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0

The Man Standing NextRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5

Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.5

ParasiteRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5

ExitRated ★ 0.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5