Movies
Ratings
275
Call Me by Your NameRated ★ 5.0

TunnelRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
SpyRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Dancer in the DarkRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0

Keys to the HeartRated ★ 3.0
CocoRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Money MonsterRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0