Movies
Ratings
428
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0

Be with YouRated ★ 4.0

A MuseRated ★ 0.5

On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5

The Sheriff In TownRated ★ 2.5

Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0

The HandmaidenRated ★ 3.5
The BrosRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0