Titles you rated
The OutlawsRated ★ 5.0
CrankRated ★ 4.0

Be with YouRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0

Keys to the HeartRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 2.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.5

Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.0

The FortressRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 1.5
Swing GirlsRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 3.0