Movies
Ratings
564
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 0.5

BrokerRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0

Decision to LeaveRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5

Ocean WavesRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0

MinariRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0

Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Sweet & SourRated ★ 1.5
CruellaRated ★ 4.0