Titles you rated

KarmaRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
DoubtRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0