Movies
Ratings
259
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5

Memories of MurderRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
AnoraRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0