Movies
Ratings
445
The World of LoveRated ★ 5.0
Perrier’s BountyRated ★ 3.0
CasablancaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
I'm Your ManRated ★ 4.5

A Simple FavorRated ★ 3.5
RougeRated ★ 2.0
A Life Less OrdinaryRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Playing It CoolRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 5.0
The Delinquent SeasonRated ★ 3.5

The ClassicRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Freakier FridayRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
OnwardRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0