Movies
Ratings
68
RedRated ★ 4.5
Black HouseRated ★ 1.0

VeronicaRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0

MasterRated ★ 3.5
LoganRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5

The Battleship IslandRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5

The FortressRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5