Movies
Ratings
1091
The FavouriteRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0

ArrivalRated ★ 3.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 3.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
LavaRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5

I Feel PrettyRated ★ 3.5
PersonaRated ★ 3.0