Series
Ratings
212
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 2.5
Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5

A Good Day to be a DogRated ★ 2.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5