Movies
Ratings
511
Walk Hard: The Dewey Cox StoryRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5

The Invisible GuestRated ★ 4.0
McCabe & Mrs. MillerRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
The PlayerRated ★ 4.5
Telephone BoothRated ★ 3.5
GloriaRated ★ 4.0
A Swordsman in the TwilightRated ★ 3.0
Come Drink with MeRated ★ 3.0
MahjongRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Bumpkin SoupRated ★ 2.5
Nouvelle VagueRated ★ 3.5
The President's CakeRated ★ 4.0
The Last One for the RoadRated ★ 3.5
The Love That RemainsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
A Woman Under the InfluenceRated ★ 4.0
The Bad Guys 2Rated ★ 4.5