Movies
Ratings
810
Feels Good ManRated ★ 5.0

Oh! My GranRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
Musical Daddy Long LegsRated ★ 5.0

Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 4.0
Jakob the LiarRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Best of MenRated ★ 4.0
Time LapseRated ★ 4.0

Kiss of the DragonRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
PaddingtonRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 3.5