Movies
Ratings
30
HappeningRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.0
On Body and SoulRated ★ 4.0

ArrivalRated ★ 4.5
The TableRated ★ 3.0

The Battleship IslandRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0

A Hard DayRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5

Begin AgainRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 4.0