Movies
Ratings
91
ConstantineRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5

On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto: CodaRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0

Little ForestRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5

The King's Case NoteRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 2.5

Keys to the HeartRated ★ 1.5
SingRated ★ 3.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.0

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5