Movies
Ratings
1801
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0

Because I Hate KoreaRated ★ 0.5
FollowingRated ★ 1.0
WickedRated ★ 1.0

Troll FactoryRated ★ 3.5

Citizen of a KindRated ★ 3.0

Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 1.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0

Secret SunshineRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 2.5
First They Killed My FatherRated ★ 3.5