Movies
Ratings
368
American SniperRated ★ 3.0
KimchiRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0

Door LockRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
11 A.M.Rated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 1.0
Bleak NightRated ★ 3.5

The HimalayasRated ★ 3.0

ParasiteRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.0

The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The SandRated ★ 2.0

Coin Locker GirlRated ★ 3.5

The Front LineRated ★ 3.0